Atklāj labakos piedāvājumus Februārī

 

Februārī ir pilna ar daudziem darījumiem, kuru varat izmantot. Ar prezidentu diena un Valentīna diena šajā mēnesī, mēs vēlamies nodrošināt jūs ar labākajiem uzkrājumiem. No ziemas apģērbu, lai nodokļu deklarāciju programmatūru, varat saglabāt papildu naudas,ne tik daudz par šīm precēm šogad.

Mēs dabūjām dzeramnaudu no Hefnera, redaktors ERNIO, vadošo iepirkšanās salīdzināšanas vietnes, lai palīdzētuuzturēt jūsu maciņš pilnāks šogad.

Mājās Preču pārdošana

Prezidenti diena (pirmdiena, februāris 20) ir pilna pārdošanas jūs nevēlēsities pietrūkst it īpaši, ja mājās ir jaunu izskatu.

priekšsēdētājus Diena ir viens no lielākajiem pārdošanas gadījumi līdz piemiņas diena, tāpēc tas ir brīnišķīgs laiks, lai gādā pa rneatliekamām vajadzībām mājās. Tas ir gultas veļa,dvieļi, elektroierīcēm, mājas labiekārtošanas materiālu un vairāk.

Šīs konferences diena, varat izmantot dažādus darījumus no J.C.Penney, gultas Bath & Beyond, Lowe s un citiem mazumtirgotājiem.

Pagājušajā gadā J.C. Penney piedāvāja pilnīgu gultasveļaskomplekti no Ls 30, bet gultas Bath & Beyond samazināt līdz 50% novirtuves muitošanas elementus, saka Glaser. Arī, meklējietteicamas noskaidrošanu nodarbojas at Lowe s Home Depot unZiemeļu rīks.

Pēdējā ziemas Apģērba atlaides

Vēl viens lielisks iemesls, lai iepirkties uz prezidenti Diena ir panāktpārdošanas cenu par ziemas apģērbu. Tagad ir jūsu iespēja iegūtlabākās atlaides apģērbu gala, lai jums nav jāmaksā pilna cena, kasaugšā.

Atbilstoši Glaser, priekšsēdētājus Diena nedēļas nogalē dominēapģērbu pārdošana, un februārī kopumā varbūt ir pēdējā iespējaiekļūt klīrensa darījumus mēteļi un ziemas aksesuārus, kamēr tie vēlir krājumā.

Interesanti, ja tev vēl vajadzētu nopirkt jūsu diskontētās drēbes?Glāzera iesaka pārbaudīt apģērbu, un universālveikalos, ziemastērpiem visām jūsu vajadzībām.

Pagājušajā gadā Macy s piedāvā gan jakas un džemperi no Ls 10,plus bezmaksas skaistumkopšanas preces, saka Glaser. REI,Backcountry un Kolumbijas piedāvāja arī vieni no labākajiempārdošanas par ziemas apģērbu, īpaši vairāk ārā neņēma.

Nodokļu programmatūras piedāvājumi

Vai jūs zināt, ka šeit ir vairāk runa par nodokļu programmatūrasfebruārī nekā jebkurā citā mēnesī? Glāzera apgalvo, ka tas irizšķiroši, lai nodokļus labāk ātrāk, nekā vēlāk, pirms programmatūranodokļa cena dubultosies.

Piemēram, H & R Block programmatūru ar valsti atgriež pašlaikpārdod par $21, bet mūsu pētījumi liecina, ka šīs spēles izmaksās apLs 44 martā, saka Glaser. Ja jūs gaidīt līdz martam un aprīlim,programmatūras nodrošinātājiem būs mazāk gatavas jums dotatlaides, jo laiks kļūst īsāks.

Atbilstoši Glaser, jūsu labākās iespējas ietaupīt ir H & R Block,TurboTax un TaxAct. Viņš arī iesaka iepirkties pie Newegg, Amazonun skavas, lai atrastu labāko cenu par šiem tituliem.

Valentīndienas piedāvājumi

Atbilstoši TVNET artikulam (un citādi labāko minējumu par februāri), vēl ir pēdējā brīža SvētāValentīna dienu darījumus var atrast jūsu otrā pusīte, draugi vai ģimenes locekļi.

Viņš iesaka pārbaudīt ONEFINANCE.LV, februāra pirmajā nedēļā aktualizēti patēriņa kredīti. Parasti ap to laiku ir procentu samazinājumi.

Pagājušajā gadā varēsi savākt Ls 25, veikalā atlaidi $20 par eBay,un tad iegūt papildu 25% atlaide atlasiet vienumu 1-800 -Flowers jaizmantojāt Visa Checkout, sacīja Glaser. Meklējiet līdzīgāmreklāmām šogad. Tikai jāapzinās, ka Svētā Valentīna dienu piegādesvarētu pievienot ievērojamas izmaksas.

Vai jūs zināt kādus citus lieliskus piedāvājumus februārī? Daļa tokomentārus zemāk!